Sacensības - XCO "Gruzis acī"

Sacensības

XCO "Gruzis acī"
XCO velokross
Briedis bedrē brikšķināja

Apmaksas informācija

Biedrība "Briedis bedrē brikšķināja"
40008235182
LV68UNLA0050024260879

Dalībnieki

# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Reinis Juršēvičs XCO Jaunieši 23 Latvija Cēsis 1
2. Aigars Meiers Weekend Warrior XCO Meistari Latvija 1
3. Frenks Melvers Fans AP-Print XCO Jaunieši 23 Latvija 0
4. Kaspars Ābelītis XCO Lielpratēji Latvija Rīga 1
5. Rudolfs Ziemelis XCO Jaunieši 19 Latvija Sigulda 0
6. Zigmārs Kuršāns Fans AP-Print XCO Lielpratēji Latvija Rīga 0
7. Zanda Rutkovska ĀdažiVelo XCO Meistari Latvija 0
8. Aleksandrs Ballods XCO Lielpratēji Latvija Ogre 1
9. Kaspars Ziverts Individuāli XCO Meistari Latvija Riga 0
10. Jānis Bisenieks MTB Priekuļi XCO Jaunieši 23 Latvija Cēsis 1
11. Renārs Šarākovs ebike/machine XCO Meistari Latvija Saulkrasti 0
12. Kaspars Celms Celmi XCO Meistari Latvija Riga 0
13. Edijs Bērziņš XCO Lielpratēji Latvija Rīga 1
14. Sander Saar RATTABAAS XCO Jaunieši 23 Estonia Türi 0
15. Sten Eric Nirgi RATTABAAS XCO Jaunieši 23 Estonia Rakvere 0
16. Kaspars Kipurs ebikeMachine XCO Elite Latvija Mazpisāni 1
17. artis veidemanis XCO Lielpratēji Latvija Spilve 1
18. Egīls Vidžups ebike Machine XCO Meistari Latvija Rīga 1
19. kristaps kipurs ebike Machine XCO Elite Latvija Mārupe 0
20. Ansis Mežulis indiv. XCO Seniori Latvija Jūrmala 1
21. Mārtiņš Nurža XCO Jaunieši 15 Latvija 0
22. Kaspars Strazdiņš XCO Meistari Latvija Amata 0
23. Konstantins Smotrovs ebikeMachine XCO Elite Latvija Rīga 1
24. Aivars Dārznieks Lizums XCO Lielpratēji Latvija Lizums 1
25. Oļegs Faizovs XCO Lielpratēji Latvija Rīga 0
26. Lauma Čerņevska VSK Noskrien XCO Lielpratēji Latvija Rīga 1
27. Lauris Ermansons RK KSSK XCO Meistari Latvija Allaži 1
28. Armands Berķis mammadaba XCO Seniori Latvija Rīga 1
29. Roberts Birkants NN sporta klubs XCO Jaunieši 23 Latvija Rīga 1
30. JĀNIS NOVIKOVS LiVelo/BTA XCO Meistari Latvija LĪVĀNI 1
31. Arnis Pētersons ZZK XCO Jaunieši 23 Latvija 0
32. Mārtiņš Blūms ZZK XCO Jaunieši 23 Latvija 0
33. Ivars Prokofjevs ZZK XCO Elite Latvija 0
34. Rodžers Petaks ZZK XCO Jaunieši 17 Latvija 0
35. Oskars Muižnieks Sportlife.lv XCO Elite Latvija Rīga 0
36. Pēteris Janevics Sportlife.lv XCO Jaunieši 23 Latvija Ikšķile 0
37. Kristofers Bindemans Sportlife.lv XCO Jaunieši 19 Latvija 0
38. Jānis Vanags Valmieras Velo Vienība XCO Meistari Latvija Valmiera 0
39. Agris Krievāns Pēdu nav/Naukšēnu novads XCO Lielpratēji Latvija Naukšēni 1
40. Māris Šlapins XCO Meistari Latvija Rīga 1
41. Evelīna Ermane-Marčenko Motosports Racing Team XCO Jaunieši 15 Latvija Rīga 0
42. Raivo Priedeslaipa XCO Lielpratēji Latvija 0
43. Atis Neļķe MTB Garkalne XCO Seniori Latvija Garkalne 1
44. Gunārs Deniškāns XCO Lielpratēji Latvija 1
45. Normunds Milčs Vellapēda XCO Meistari Latvija Rīga 1
46. Reinis Matīss Upens XCO Jaunieši 17 Latvija Cesis 0
47. Aldis Slaidiņš ĀdažiVelo XCO Seniori Latvija Rīga 1
48. Solvita Šteinbauma ĀdažiVelo XCO Seniori Latvija Rīga 0
49. Bruno Krampe SS Arkādija XCO Jaunieši 15 Latvija Rīga 0
50. Samanta Krampe SS Arkādija XCO Jaunieši 15 Latvija Rīga 0
51. Helmārs Rūmnieks XCO Meistari Latvija 1
52. Gunārs Deniškāns XCO Lielpratēji Latvija 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda