Sacensības - Līvānu MTB Maratons 2024 / LRF MTB 1.kat.

Sacensības
Līvānu MTB Maratons 2024 / LRF MTB 1.kat.
LiVelo
Apmaksas informācija
Veloklubs Līvāni, biedrība
40008122473
LV44HABA0551036030263
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Līga Actiņa LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) W Master 2+ (Sievietes 40-99) Latvija Rīga 1
2. Viktors Baumanis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Latvija Rīga 1
3. Lāsma Elza Vaivode LiVelo / Zelta Zeme Maratons (55 km) W Elite (Sievietes, visas grupas 19+) Latvija Rīga 1
4. Ričards Leo Baumanis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības (līdz 2 km) BZ2 (Zēni 1-8) Latvija Rīga 1
5. Igors Točko LiVelo / Zelta Zeme Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Preiļi 1
6. Iveta Vītola LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) W Master 2+ (Sievietes 40-99) Latvija Jēkabpils 1
7. Juris Upītis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Latvija Jēkabpils 1
8. Imants Laizāns LiVelo / Zelta Zeme Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija Jēkabpils 1
9. Roberts Mālnieks LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Latvija Līvāni 1
10. Jānis Novikovs LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Līvāni 1
11. Juris Broks LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Latvija Varakļāni 1
12. Jānis Važņevičs Līvānu VK PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Latvija Līvāni 1
13. Rihards Brūders PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija 1
14. Artūrs Patmalnieks PusMaratons (35 km) MU14 (Zēni 11-14) Latvija Preiļi 1
15. Madara Jačmenkina Maratons (55 km) W Elite (Sievietes, visas grupas 19+) Latvija Rudzātu pagasts 1
16. Donaldas Žulys Dviratai-Daistatus PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Lithuania Zarasai 1
17. Eivinas Žulys Dviratai-Daistatus PusMaratons (35 km) MU14 (Zēni 11-14) Lithuania Zarasai 1
18. ALVIS PODINS VELOHOOLIGANS PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija RIGA 0
19. Voldemars Kaktins Komanda PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Kegums 1
20. Imants Šmits LiVelo / Zelta Zeme Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija Rīga 1
21. Aivars Uzols DTC Jauniba PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Latvija Daugavpils 1
22. Justinas Oziunas Colibri cycling Maratons (55 km) M Master 1 (Vīrieši 35-39) Lithuania Vilnius 1
23. Romass Murņikovs Bērnu sacensības (līdz 2 km) BZ1 (Zēni 9-11) Latvija Jēkabpils 1
24. Sergejs Smislovs TK Sniegpulkstenīte Maratons (55 km) M Elite (Vīrieši, visas grupas 19+) Latvija Daugavpils 1
25. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Maratons (55 km) W Elite (Sievietes, visas grupas 19+) Latvija Daugavpils 0
26. Laura Ramane Bauskas velokomanda Maratons (55 km) W Elite (Sievietes, visas grupas 19+) Latvija Bauska 1
27. Aivars Galigins Bauskas velokomanda Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Bauska 1
28. Gatis Lange Ideal Install Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Rīga 1
29. Nikola Galigina Bauskas velokomanda PusMaratons (35 km) WU14 (Meitenes 11-14) Latvija Bauska 1
30. Liene Galigina Bauskas velokomanda Bērnu sacensības (līdz 2 km) BM1 (Meitenes 9-11) Latvija Bauska 1
31. Andrejs Ivašins PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Vālodzes 1
32. Edgars Ozols DAKO Ziemeļvidzeme Maratons (55 km) M Elite (Vīrieši, visas grupas 19+) Latvija 173 1
33. ints Lērme DAKO-Ziemeļvidzeme Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Valmiera 1
34. Toms Glaudins DAKO Ziemeļvidzeme Maratons (55 km) M Elite (Vīrieši, visas grupas 19+) Latvija Rauna 1
35. Mārtiņš Ļipatovs DAKO Ziemeļvidzeme Maratons (55 km) M Elite (Vīrieši, visas grupas 19+) Latvija Cēsis 1
36. Jānis Rubiks DAKO Ziemeļvidzeme Maratons (55 km) M Elite (Vīrieši, visas grupas 19+) Latvija Riga 1
37. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Maratons (55 km) M Elite (Vīrieši, visas grupas 19+) Latvija Ilūkstes nov. 1
38. Juris Macijevskis PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Ilūkste 1
39. Pāvels Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības (līdz 2 km) BZ1 (Zēni 9-11) Latvija Ilūkste 1
40. Jolanta Sedelniece Latvian Cycling Girls PusMaratons (35 km) W Hobby (Sievietes 19+) Latvija 0
41. Normunds Griestins Erica Synths Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Madona 0
42. Valdis Ukins LiVelo / Zelta Zeme Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija Ādaži 1
43. Rauls Ukins LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) MU18 (Jaunieši 15-18) Latvija Ādaži 1
44. Regnārs Ukins LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) MU14 (Zēni 11-14) Latvija Ādaži 1
45. Vilnis Ķimenis Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Ķekava 1
46. Eduard Saprykin Velo GHOST Veloma PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Lithuania 1
47. Jānis Briedis Velo Jēkabpils PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Jēkabpils 1
48. Amēlija Briede Velo Jēkabpils Bērnu sacensības (līdz 2 km) BM2 (Meitenes 1-8) Latvija Jēkabpils 1
49. Lote Lange LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) WU14 (Meitenes 11-14) Latvija Rīga 1
50. Raimonds Bruks LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Jēkabpils 1
51. Dana Alksne LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) W Master 2+ (Sievietes 40-99) Latvija Rīga 1
52. Dainis Kivlenieks Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija Līvānu nov. 1
53. Gints Grinbergs Selonia PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Viesīte 1
54. Baiba Saleniece Selonia PusMaratons (35 km) W Master 2+ (Sievietes 40-99) Latvija Jēkabpils 1
55. Rinolds Skirjus Selonia PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Jēkabpils 1
56. Juris Zlobins Selonia Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Aknīste 1
57. Valērijs Golvers Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija 1
58. Evita Bauska Selonia PusMaratons (35 km) W Hobby (Sievietes 19+) Latvija Viesīte 1
59. Inga Valtere Selonia PusMaratons (35 km) W Master 2+ (Sievietes 40-99) Latvija Sala 1
60. GUNĀRS RĀCENIS PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Latvija RĪGA 1
61. Imalda Kazuševa PusMaratons (35 km) W Hobby (Sievietes 19+) Latvija 1
62. Jānis Latkovskis PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Latvija 1
63. Artūrs Jorens Norvaišs Baldones riteņbraukšanas nodaļa PusMaratons (35 km) MU14 (Zēni 11-14) Latvija Baldone 1
64. Jānis Hartmanis Velo Jēkabpils Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Jēkabpils 1
65. Aigars Krauklis DIVI Grupa Maratons (55 km) M Master 1 (Vīrieši 35-39) Latvija Koknese 1
66. Aivis Ancāns LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Līvāni 1
67. Gatis Luberts VeloLifestyle/SmiltenesBJSS PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Smiltene 0
68. Samanta Luberte VeloLifestyle/SmiltenesBJSS PusMaratons (35 km) WU14 (Meitenes 11-14) Latvija Smiltene 0
69. Edžus Klieders VeloLifestyle/SmiltenesBJSS PusMaratons (35 km) MU14 (Zēni 11-14) Latvija 0
70. Arminas Balanaitis Komandosdvasia-Utrabike Maratons (55 km) M Master 1 (Vīrieši 35-39) Lithuania Vilnius 0
71. Leons Pavlovskis Florex PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija 1
72. Artis Buliņš Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija Sēļi 0
73. Mareks Voronovs VelkomRezekne PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Rēzekne 0
74. Austra Lāce Bērnu sacensības (līdz 2 km) BM2 (Meitenes 1-8) Latvija 1
75. Agnis Apse VeloLifestyle/SmiltenesBJSS Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija Smiltene 0
76. Andris Ribulis Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija 1
77. Aleksandrs Tvardovskis PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija koknese 1
78. Egīls Dude Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija Kandava 1
79. Artis Buliņš Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija Sēļi 1
80. Jānis Šteinbergs VeloLifestyle/SmiltenesBJSS Maratons (55 km) M Master 1 (Vīrieši 35-39) Latvija Smiltene 1
81. Ričards Šteinbergs VeloLifestyle/SmiltenesBJSS PusMaratons (35 km) MU14 (Zēni 11-14) Latvija Smiltene 1
82. Edgars Kursītis velotreniņi.lv Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Valmiera 1
83. Kārlis Kaktiņš Bērnu sacensības (līdz 2 km) BMZ (meitenes, zēni, skrejriteņi 1-6) Latvija Līvāni 1
84. Jēkabs Kaktiņš Bērnu sacensības (līdz 2 km) BZ2 (Zēni 1-8) Latvija Līvāni 1
85. Diāna Jurēviča LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) W Hobby (Sievietes 19+) Latvija 1
86. Dominiks Jēkabs Jurēvičs LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības (līdz 2 km) BZ2 (Zēni 1-8) Latvija 1
87. Romas Kišūnas PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Lithuania Rokiskis 0
88. Lauma Lange LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) WU18 (Jaunietes 15-18) Latvija Rīga 1
89. Viktorija Ļaudama MTB Grobiņa PusMaratons (35 km) WU14 (Meitenes 11-14) Latvija Liepāja 1
90. Evelīna Ļaudama MTB Grobiņa Bērnu sacensības (līdz 2 km) BM1 (Meitenes 9-11) Latvija Liepāja 1
91. Emīls Lācis RRS PusMaratons (35 km) MU14 (Zēni 11-14) Latvija 1
92. Gatis Ļaudams MTB Grobiņa Maratons (55 km) M Master 1 (Vīrieši 35-39) Latvija Liepāja 1
93. Emīls Lācis Bērnu sacensības (līdz 2 km) BZ1 (Zēni 9-11) Latvija 1
94. Raimonds Brics MySport-DTG Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Pļaviņas 1
95. Linards Lukss SKANSTE VIRŠI Maratons (55 km) M Elite (Vīrieši, visas grupas 19+) Latvija Pļaviņas 1
96. Uldis Lapsa SKANSTE VIRŠI Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija Kusa 1
97. Kaspars Meinuzs SKANSTE VIRŠI Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Pļaviņas 1
98. Ritvars Jakubovskis SKANSTE VIRŠI Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Koknese 1
99. Sergejs Juvzenko TK Sniegpulkstenīte Maratons (55 km) M Elite (Vīrieši, visas grupas 19+) Latvija Daugavpils 1
100. Matīss Ielejs SKANSTE VIRŠI PusMaratons (35 km) MU18 (Jaunieši 15-18) Latvija Skrīveri 1
101. Vita Ieleja SKANSTE VIRŠI PusMaratons (35 km) W Hobby (Sievietes 19+) Latvija Skrīveri 1
102. Ričards Jakubovskis SKANSTE VIRŠI PusMaratons (35 km) MU18 (Jaunieši 15-18) Latvija Koknese 1
103. Aivars Bardovskis SKANSTE VIRŠI PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Latvija Pļaviņas 1
104. Jānis Ielejs SKANSTE VIRŠI PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Skrīveri 1
105. Andris Knodze SKANSTE VIRŠI PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Pļaviņas 1
106. Oskars Frīds TK Sniegpulkstenīte Bērnu sacensības (līdz 2 km) BZ1 (Zēni 9-11) Latvija Daugavpils 1
107. Marta Meinuza SKANSTE VIRŠI Bērnu sacensības (līdz 2 km) BM2 (Meitenes 1-8) Latvija 1
108. Alvis Ancāns PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Līvāni 1
109. Edijs Šaicāns PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Rīga 1
110. Sofija Šaicāne PusMaratons (35 km) WU14 (Meitenes 11-14) Latvija 1
111. Sofija Šaicāne Bērnu sacensības (līdz 2 km) BM1 (Meitenes 9-11) Latvija 1
112. Alens Šaicāns Bērnu sacensības (līdz 2 km) BZ2 (Zēni 1-8) Latvija 1
113. Kirills Stepanovs M Baltic Group PusMaratons (35 km) MU14 (Zēni 11-14) Latvija Rīga 1
114. Leonīds Stepanovs M Baltic Group PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Rīga 1
115. Vitālijs Seržans MTB Garkalne Maratons (55 km) M Elite (Vīrieši, visas grupas 19+) Latvija 1
116. Kaspars Seržans MTB Garkalne Maratons (55 km) M Elite (Vīrieši, visas grupas 19+) Latvija Rīga 1
117. Jevgenijs Tarasovs VelKom Rēzekne Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Rezekne 1
118. Laura Incenberga Riteņvasara / RRS Bērnu sacensības (līdz 2 km) BM2 (Meitenes 1-8) Latvija Rīga 1
119. Artūrs Meluškāns PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Riebiņi 1
120. Tomass Ozols-Ozoliņš Wirtgen Latvia PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija 1
121. Andrejs Jurevičs VelKom Rēzekne Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Rēzekne 1
122. Kaspars Pīnups SK Aglona PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Aglona 0
123. Edmunds Gaidis VelKom Rēzekne Maratons (55 km) M Master 1 (Vīrieši 35-39) Latvija Rezekne 0
124. Mareks Voronovs VelkomRezekne PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Rēzekne 0
125. Gatis Pētersons Maratons (55 km) M Master 2-3 (Vīrieši 40-49) Latvija Ogre 1
126. Didzis Poreiters 3 no Kalnu ielas PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija 1
127. Adrians Poreiters 3 no Kalnu ielas PusMaratons (35 km) MU18 (Jaunieši 15-18) Latvija 1
128. Marts Poreiters 3 no Kalnu ielas PusMaratons (35 km) MU18 (Jaunieši 15-18) Latvija 1
129. Samanta Luberte VeloLifestyle/SmiltenesBJSS Bērnu sacensības (līdz 2 km) BM1 (Meitenes 9-11) Latvija Smiltene 1
130. Kaspars Lipskis LiVelo / Zelta Zeme Maratons (55 km) M Masters 4+ (Vīrieši 50+) Latvija Jēkabpils 1
131. Edijs Libers LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Rīga 1
132. Jānis Pētersons Bauskas velokomanda Maratons (55 km) M Master 1 (Vīrieši 35-39) Latvija Mētriena 1
133. Anatolijs Levša DTC"Jaunība" PusMaratons (35 km) M Master 6+ (Vīrieši 60+) Latvija Daugavpils 1
134. Normunds Siliņš PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija Madona 1
135. Edžus Klieders VeloLifestyle/SmilteneBJSS Bērnu sacensības (līdz 2 km) BZ1 (Zēni 9-11) Latvija 1
136. mindaugas Raketis AMSK Viesulas, Rokiškis PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Lithuania Rokiškis 0
137. Raimonds Miltiņš PusMaratons (35 km) M Hobby (Vīrieši 19+) Latvija 1
138. Liena Ziemele-Miltiņa PusMaratons (35 km) W Hobby (Sievietes 19+) Latvija 1

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda