Sacensības - Kūku Velokross 2016 - LiVelo Kauss MTB 2016 2.posms

Sacensības
Kūku Velokross 2016 - LiVelo Kauss MTB 2016 2.posms
XCO formāts
LiVelo
Apmaksas informācija
biedrība "Veloklubs Līvāni"
40008122473
LV44HABA0551036030263
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Renārs Valdonis LiVelo / BTA Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Preiļi 1
2. Sandris Spridzāns LiVelo / BTA Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Rīga 1
3. Aleksandrs Kornijenko LiVelo / BTA Velokross VS (Seniori 41 - 50 g.) Latvija Daugavpils 1
4. Aivars Ukins LiVelo / BTA Velokross VS (Seniori 41 - 50 g.) Latvija Aglona 1
5. Jānis Romanovskis Velokross VS (Seniori 41 - 50 g.) Latvija Ogre 1
6. Mārtiņš Romanovskis Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Ogre 1
7. Andris Romanovskis Velokross VJ (Jaunieši 16 - 19 g.) Latvija Ogre 1
8. Imants Vaivads LiVelo / BTA Velokross VS (Seniori 41 - 50 g.) Latvija Rīga 1
9. Andris Naglis LiVelo / BTA Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Līvāni 1
10. Sanita Bitko Briedis Bedrē Brikšķināja Velokross S (Sievietes 20 - 40 g.) Latvija Ogre 1
11. Oļegs Frīds TK Sniegpulkstenīte Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Daugavpils 1
12. Renārs Pūcītis Lizums Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija 0
13. Jolanta Šuma LiVelo / BTA Velokross SS (Senjoras 41 + g.) Latvija Jēkabpils 1
14. Inese Šukeviča LiVelo / BTA Velokross S (Sievietes 20 - 40 g.) Latvija Jēkabpils 1
15. Lāsma Elza Vaivode Vellapēda / Riteņvasara Velokross SM (Meitenes 12 - 15 g.) Latvija 1
16. Ilona Vaivode Riteņvasara Velokross SS (Senjoras 41 + g.) Latvija Rīga 1
17. Liga Actina Velokross S (Sievietes 20 - 40 g.) Latvija Riga 0
18. Valdis Užuls TK Sniegpulkstenīte Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Daugavpils 0
19. Aigars Meiers Weekend Warrior Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija 0
20. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Velokross S (Sievietes 20 - 40 g.) Latvija Daugavpils 1
21. Agnese Baumerte Velokross SS (Senjoras 41 + g.) Latvija Baldone 0
22. Toms Daniels Baumerts Baldones riteņbraukšanas nodaļa Velokross BZ2 (Zēni 1 - 8 g.) Latvija Baldone 1
23. Edgars Pastors LiVelo / BTA Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Aglona 1
24. Guntis Pastors LiVelo / BTA Velokross VJ (Jaunieši 16 - 19 g.) Latvija Aglona 1
25. Renārs Vanags LiVelo / BTA Velokross VJ (Jaunieši 16 - 19 g.) Latvija Preiļi 1
26. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / BTA Velokross BM1 (Meitenes 9 - 11 g.) Latvija Līvāni 1
27. Rinalds Druviņš LiVelo / BTA Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija 1
28. Gatis Gabrūns Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Nereta 1
29. Ruslans Vasiļišins TK Sniegpulkstenīte Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Daugavpils 1
30. Armands Macijevskis LiVelo / BTA Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Ilūkstes nov. 1
31. Juris Broks Velokross VV (Veterāni 51 + g.) Latvija Viļānu novads 0
32. Dmitrijs Kuzmins TK Sniegpulkstenīte Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Daugavpils 0
33. Marks Aizpurietis Velokross VJ (Jaunieši 16 - 19 g.) Latvija Carnikava 0
34. Lauris Ermansons RK KSSK - Veloskola.com Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Allaži 0
35. Jānis Rutkups LiVelo/BTA Velokross VV (Veterāni 51 + g.) Latvija Talsi 1
36. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / BTA Velokross BM1 (Meitenes 9 - 11 g.) Latvija Līvāni 1
37. Gunārs Treikals TK Sniegpulkstenīte Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Ludza 1
38. Gints Rudzītis Valmieras Velo Vienība Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Kocēnu novads 1
39. Reinis Sudrabs VeloRīts Gulbene Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Gulbene 1
40. Raitis Ludboržs ReVelo Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Rēzeknes nov. 0
41. Martins Mironovs LiVelo / BTA Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Preiļi 1
42. Kaspars Beitāns VeloRīts Gulbene Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Gulbene 0
43. Jānis Kalniņš LiVelo/BTA Velokross VV (Veterāni 51 + g.) Latvija Skaistkalne 1
44. Lelde Āre Savējais Velokross SI (Iesācējas 12 + g.) Latvija Koknese 1
45. Atis Āre Savējais Velokross VJ (Jaunieši 16 - 19 g.) Latvija Koknese 1
46. Artis Ludboržs ReVelo Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Rēzekne 0
47. Kate Lejiņa Velokross BM2 (Meitenes 1 - 8 g.) Latvija 1
48. Krišjānis Lejiņš Velokross BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija 1
49. Viesturs Lejiņš Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija 0
50. Aleksandrs Rodčenko TK Sniegpulkstenīte Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Daugavpils 1
51. Loreta Līcīte LiVelo / BTA Velokross BM2 (Meitenes 1 - 8 g.) Latvija Salas nov. 1
52. Dāvis Līcītis LiVelo / BTA Velokross BZ2 (Zēni 1 - 8 g.) Latvija Salas nov. 1
53. Žaklīna Reine Velokross SJ (Jaunietes 16 - 19 g.) Latvija Ilūkste 0
54. Ronaldas Navikas SK Viesulas Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Lithuania 0
55. Edvinas Kubilius SK Viesulas Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Lithuania 0
56. Enrykas Lomako SK Viesulas Velokross VJ (Jaunieši 16 - 19 g.) Lithuania 0
57. Mindaugas Raketis SK Viesulas Velokross VI (Iesācēji 12 + g.) Lithuania 0
58. Romas Kišūnas SK Viesulas Velokross VV (Veterāni 51 + g.) Lithuania 0
59. Zane Zepa LiVelo / BTA Velokross S (Sievietes 20 - 40 g.) Latvija 1
60. Mārtiņš Bogdanovs LiVelo / BTA Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija 1
61. Austris Bogdanovs LiVelo/BTA Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija 1
62. Raivis Ančs VeloRīts Gulbene Velokross VS (Seniori 41 - 50 g.) Latvija Gulbene 0
63. Aleksejs Juvženko TK Sniegpulkstenīte Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Daugavpils 0
64. Roberts Luksts LiVelo / BTA Velokross BZ2 (Zēni 1 - 8 g.) Latvija Jēkabpils 1
65. Ieva Luksta LiVelo / BTA Velokross BM2 (Meitenes 1 - 8 g.) Latvija Jēkabpils 1
66. Juris Macijevskis Velokross VI (Iesācēji 12 + g.) Latvija Ilūkstes novads 0
67. Aivis Vilciņš SK Garām Ejot Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija 0
68. Jānis Lauris Caunītis VeloRīts Gulbene Velokross BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Gulbene 1
69. Egīls Vidžups ebike Machine Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Rīga 0
70. Rauls Ukins SKANSTE Velokross BZ1 (Zēni 9 - 11 g.) Latvija Ādaži 1
71. Kaspars Meinuzs SKANSTE Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija 1
72. Aivars Bardovskis SKANSTE Velokross VV (Veterāni 51 + g.) Latvija 1
73. Valdis Ukins SKANSTE Velokross VS (Seniori 41 - 50 g.) Latvija 1
74. Jānis Rušmanis SKANSTE Velokross VV (Veterāni 51 + g.) Latvija Aizkraukle 1
75. Artūrs Līcītis LiVelo / BTA Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Salas nov. 1
76. Ilana Golubova Velokross S (Sievietes 20 - 40 g.) Latvija Sala 1
77. Mārcis Čevers Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Līvānu nov. 0
78. Emīls Čevers Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija Līvānu nov. 0
79. Natālija Krasovska Velokross BM1 (Meitenes 9 - 11 g.) Latvija Sala 1
80. Rita Lekse Velokross SS (Senjoras 41 + g.) Latvija Jaunpiebalga 0
81. Ernests Vidžups ebike Machine Velokross BZ2 (Zēni 1 - 8 g.) Latvija Rīga 1
82. Jelena Kopasova TK Sniegpulkstenīte Velokross S (Sievietes 20 - 40 g.) Latvija Daugavpils 0
83. Aleksandrs Drizļionoks TK Sniegpulkstenīte Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Daugavpils 0
84. Igors Mihalevs VSM Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Jekabpils 0
85. Intars Zeps Velokross VZ (Zēni 12 - 15 g.) Latvija 0
86. Jānis Novikovs LiVelo / BTA Velokross V (Vīrieši 20 - 40 g.) Latvija Līvāni 1

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda