Sacensības - 24h / 12h MTB

Sacensības
24h / 12h MTB
24 stundu kalnu divriteņu sacensības
Briedis bedrē brikšķināja
Apmaksas informācija
Biedrība "Briedis bedrē brikšķināja"
40008235182
LV68UNLA0050024260879
Dalībnieki
# Komanda Dalībnieki Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. ĀdažiVelo Zanda Rutkovska; 24h Solo Women Latvija 1
2. FOCUS Vilnius Paulius Natalevičius; 24h Pāri / Pairs Men Lithuania Vilnius 1
3. Sportlife.lv Edgars Ozols; 24h Solo Men under 40 Latvija Rīga 1
4. Dviratai-Daistatus Saulius Speičys; 24h Solo Men under 40 Lithuania Vilnius 0
5. FOCUS Vilnius Tomas Skunčikas; 24h Pāri / Pairs Men Lithuania Vilnius 1
6. Garām ejot/ Madona Juris Snikis; 24h Solo Men 40+ Latvija Madona 1
7. ind. Ilmārs Tupmacis; 24h Solo Men 40+ Latvija Smiltene 1
8. ave kurjers Liga Actina; 24h Solo Women Latvija Riga 1
9. FOCUS Vilnius Milda Slickute; 24h Solo Women Lithuania Vilnius 1
10. Mežonīgās ogas Ērika Beča; Dāvis Odziņš; 24h Pāri / Pairs Mix Latvija Rīga 1
11. 1nsane.lt chip tuning Saulius Matulevičius; 24h Solo Men under 40 Lithuania Alytus 1
12. Man tie tavi riteņi... Aldis Bībers; 24h Solo Men under 40 Latvija Carnikava 1
13. Talbraucējs Māris Kristiņš; 24h Solo Men under 40 Latvija valmiera 0
14. VIDZEMES MĒRNIEKS-DAKO ZIEMEĻVIDZEME Mārtiņš Apinis; Jānis Bērziņš; Artūrs Bērziņš; Jēkabs Stankevičs; 24h Četrinieki / Quads Men Latvija Valmiera 1
15. Ogre Arnis Vilčinskis; 24h Solo Men under 40 Latvija Ogre 0
16. ZB Fizkultūra Uldis Robļevskis; 24h Solo Men under 40 Latvija Ogre 1
17. Ray Cycling Challenge Raimonds Balajs ; 24h Solo Men under 40 Latvija 0
18. Dzīvais Jānis Dzīvītis; 12h Solo Men Latvija 1
19. 3Veloplus Aleksandrs Kapralovs; 24h Solo Men 40+ Latvija Riga 1
20. Policistu velobiedrība Mārtiņš Dzelmītis; 24h Solo Men under 40 Latvija Lielvārde 1
21. Bikko.LV - MTB Talsi Guntars Sideļskis; Matīss Bērziņš; Reinis Korsūnovs; Kalvis Jansons; 24h Četrinieki / Quads Men Latvija Talsi 1
22. iSK Dīvas ULDIS BLŪMS; 24h Solo Men under 40 Latvija Ogre 1
23. Ikšķile Velo Egils Boitmanis; 24h Solo Men under 40 Latvija Ikšķile 1
24. Ikšķile Velo Ģirts Prieduls; 24h Solo Men under 40 Latvija Ikšķile 1
25. Dviratai-Daistatus Laurynas Grigas; Einaras Šulskus; Linas Zinevičius; Mindaugas Zlatkus; 24h Četrinieki / Quads Men Lithuania Kaunas; Vilnius; Panevėžys 0
26. EMU Latvijas valsts mežos Juris Āboliņš; Ivo Laktiņš; 24h Pāri / Pairs Men Latvija 1
27. Individuāli Normunds Pekuss; 24h Solo Men under 40 Latvija 1
28. veikals "Pus12" Kārlis Kalējs; Gvido Arnītis; Kristaps Sūna; Unda Muravska; 24h Četrinieki / Quads Mix Latvija 1
29. nav Karīna Krūmiņliepa; 12h Solo Women Latvija Rīga 0
30. MTB Priekuļi Reinis Rozenbergs; Reinis Juršēvičs; Jānis Bisenieks; Andis Bērziņš; 24h Četrinieki / Quads Men Latvija Cēsis 1
31. Kur Važiuoji Racing Team Artūrs Verza; Āris Godiņš; 24h Pāri / Pairs Men Latvija 1
32. Ikšķile Velo / Sportlife.lv Artis Kalveits; 24h Solo Men under 40 Latvija Ikšķile 1
33. ĀdažiVelo pāris kaspars koscinkevičs; Liene Strazda; 24h Pāri / Pairs Mix Latvija Ādaži 1
34. Vellapēda Jorens Gredzens; Jānis Vasiļjevs; 24h Pāri / Pairs Men Latvija Kazdanga; Rīga 1
35. Best Team sarunas litvinaitis; Henriot Cedric; Mindaugas Stasaitis; Emilis Petkevicius ; 24h Četrinieki / Quads Men Lithuania Kaunas 1
36. Dviratai - Daistatus Andrius Morkūnas; 24h Solo Men under 40 Lithuania Kaunas 0
37. Valmieras Velo Vienība Jānis Briedis; 24h Solo Men under 40 Latvija Riga 1
38. Ikšķile Velo Reinis Andrijanovs; 24h Solo Men under 40 Latvija Ikšķile 1
39. XSports.lv/MTB Talsi Gatis Valdonis; Mārcis Pērkons; Juris Visockis; Almants Kalniņš; 24h Četrinieki / Quads Men Latvija Rīga; Talsi 1
40. Ikšķile Velo Atis Bērziņš; 24h Solo Men under 40 Latvija ikškile 1
41. Ikšķile Velo EDMUNDS PESLAKS; 24h Solo Men 40+ Latvija Ikšķile 1
42. Trīs trīs nulle Andris Bulavs; Zane Vitenberga; 24h Pāri / Pairs Mix Latvija Rīga 1
43. Ikšķile velo / RK KSSK Rūdolfs Peslaks; 24h Solo Men under 40 Latvija Ikskile 1
44. D&D Dāvis Sirmais; 24h Solo Men under 40 Latvija Valmiera 1
45. 4Cyclists Kārlis Berlands; Andrius Liškus; Beate Kovgere; Patricija Babrauskaite; 24h Četrinieki / Quads Mix Latvija; Lithuania Rīga; Vilnius; Alūksne 1
46. e-bike raval kaspars ķipurs; 24h Pāri / Pairs Men Latvija Riga 1
47. Flora Team Aigasrs Zelcs; Kaspars Zihmanis; Ansis Dzepuks; Arta Rezgale; 24h Četrinieki / Quads Mix Latvija Bauska; Jelgava; Augšlīgatne 1
48. ĀTRAIS TORŅU SERVISS Kaspars Loža; Roberts Staune; Arnis Zušs; Rolands Muižnieks; 24h Četrinieki / Quads Men Latvija Rīga 1
49. Jokers – Santa Monica Networks Gediminas Mukas; 24h Solo Men under 40 Lithuania Vilnius 0
50. Fans AP-Print Frenks Melvers; 24h Solo Men under 40 Latvija 0
51. ĀdažiVelo Aija Valtmane; 24h Solo Women Latvija Rīga 1
52. ZB Fizkultūra Jānis Mellis; 24h Solo Men 40+ Latvija Ogre 1
53. Privātbūve Kristaps Kanašnieks; Kristaps Zaļupe; Miks Aivars Mūrnieks; Matīss Birzgalis; 24h Četrinieki / Quads Men Latvija 1
54. up&down Aldis Kotlers; Oskars Melbārdis; Vaidotas Leksius; Saulius Masonas; 24h Četrinieki / Quads Men Latvija; Lithuania 1
55. RK KSSK veloskola com. Edgars Kalniņš; 12h Solo Men Latvija Rīga 1
56. Rude Juris Lagzdiņš; 12h Solo Men Latvija Rude 0
57. Impro.lv Vilnis Klinovičs; 24h Solo Men 40+ Latvija 1
58. ĀdažiVelo Mix Aldis Slaidiņš; Solvita Šteinbauma; 12h Pāri / Pairs Mix Latvija Rīga; Riga 1
59. Stīvie brieži Jānis Kupčs; Juris Balodis; 24h Pāri / Pairs Men Latvija Baldone 1
60. Dviratai-Daistatus Quatro Linas Vainius; Ramūnas Rudžionis; Giedrius Baliutavičius; Julius Barniškis; 24h Četrinieki / Quads Men Lithuania Kaunas; Šiauliai; Vilnius 0
61. Mākoņu maliņas Inese Liepiņa; Iluta Gulbe; 24h Pāri / Pairs Women Latvija Ādaži; Ogre 0
62. VELLAPĒDA/ Gramzda Aivis Karzons; Jānis Braže; 24h Pāri / Pairs Men Latvija Gramzda 1
63. Jokers - Santa Monica Networks Mindaugas Žiūkas; Miglė Mačionytė; Jovaldas Januškevičius; Algimantas Janušauskas; 24h Četrinieki / Quads Mix Lithuania Vilnius; Kaunas 0
64. Jokers - Santa Monica Networks Žilvinas Naujalis; Artūras Remeika; Justinas Ožiūnas; Name in process Soon; 24h Četrinieki / Quads Men Lithuania Jurbarkas; Vilnius 0
65. TomToms Toms Igaunis; 24h Solo Men under 40 Latvija 1
66. ĀdažiVelo Aleksis Merga; 24h Solo Men under 40 Latvija Rīga 0
67. RK KSSK - Veloskola.com Kārlis Smilktens; 24h Solo Men 40+ Latvija 0
68. LM51 Egons Lapiņš; 24h Solo Men 40+ Latvija 0
69. Fans AP-Print Zigmārs Kuršāns; 24h Solo Men under 40 Latvija Rīga 0
70. Yuasa Jānis Puls; 24h Solo Men 40+ Latvija Ogre 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda