Sacensības - MTB Komandu stafete 2016

Sacensības
MTB Komandu stafete 2016
LiVelo
Apmaksas informācija
biedrība "Veloklubs Līvāni"
40008122473
LV44HABA0551036030263
Dalībnieki
# Komanda Dalībnieki Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Weekend Warrior Aigars Meiers; Stafete Vīriešu komanda Latvija 1
2. EnergoMāja Roberts Staune; Kaspars Loža; Ronalds Muižnieks; Stafete Vīriešu komanda Latvija Riga 1
3. Selonia Gints Grinbergs; Juris Kuzņecovs; Evita Bauska; Stafete Jauktā komanda Latvija Viesīte; viesite; viesīte 0
4. Belo Cycling Project Jānis Beseris; Baiba Besere; Uldis Ceske; Stafete Jauktā komanda Latvija Rīga 1
5. LiVelo / BTA / Kāpēcīši Kaspars Lipskis; Juris Upītis; Inese Šukeviča; Stafete Jauktā komanda Latvija Jēkabpils 1
6. TK Sniegpulkstenīte Oļegs Frīds; Vija Frīda; Valdis Užuls; Stafete Jauktā komanda Latvija Daugavpils 0
7. SK Viesulas Edvinas Kubilius; Enrykas Lomako; Mindaugas Raketis; Stafete Vīriešu komanda Lithuania 0
8. RRS-Grīva Arvo Godiņš; Roberts Andersons; Lāsma Elza Vaivode; Stafete Jauktā komanda Latvija Rīga 1
9. ebike Machine Kaspars Kipurs; Egīls Vidžups; Konstantīns Smotrovs; Stafete Vīriešu komanda Latvija 0
10. ebike Machine MIX Reinis Avens; Renārs Šarākovs; Līga Šmite; Stafete Jauktā komanda Latvija 0
11. MTB Talsi Guntars Sideļskis; Matīss Bērziņš; Almants Kalniņš; Stafete Vīriešu komanda Latvija Talsi 1
12. TK Sniegpulkstenīte/Be Active Aleksejs Juvženko; Aleksandrs Visockis; Andrejs Vasiļjevs; Stafete Vīriešu komanda Latvija Daugavpils 0
13. RK-KSSK Andris Romanovskis; Rūta Brakovska; Mārtiņš Romanovskis; Stafete Jauktā komanda Latvija Ogre; Rīga 0
14. Birkanti Viesturs Birkants; Pēteris Birkants; Roberts Birkants; Stafete Vīriešu komanda Latvija Rīga 1
15. Celmi Kaspars Celms; Lauris Ermansons; Stafete Vīriešu komanda Latvija Riga 0
16. SKANSTE Kaspars Meinuzs; JĀNIS RUŠMANIS; VALDIS UKINS; Stafete Vīriešu komanda Latvija 1
17. ILUTA nebrauc Deins Kaņepējs; ENIA KAŅEPĒJA; DZINTARS KAŅEPĒJS; Stafete Jauktā komanda Latvija 1
18. Briedis Bedrē Brikšķināja Kārlis Ancāns; Āris Godiņš; Sanita Bitko; Stafete Jauktā komanda Latvija Ogre 0
19. Liecies mierā Jānis Romanovskis; Stafete Vīriešu komanda Latvija Ogre 0
20. SIGULDIETIS Ivo Rohtla; Ivars Šepels; Stafete Vīriešu komanda Latvija Sigulda 1
21. VeloRīts Gulbene Valts Zaķis; Raivis Ančs; Kaspars Beitāns; Stafete Vīriešu komanda Latvija Gulbene 0
22. VeloRīts Gulbene 2. Lauris Rags; Imants Kublačovs; Egīls Mežaks; Stafete Vīriešu komanda Latvija Gulbene 0
23. SK "Snaigė" Timofej Kaznačenko; Julija Kaznačenko; Valentin Kaznačenko; Stafete Jauktā komanda Lithuania Visaginas 0
24. Sporta Klubs WENDI Raivis Puņeiko; Jānis Kolego; Kristīne Kazaka; Stafete Jauktā komanda Latvija Cēsis 1
25. LiVelo / BTA Jānis Novikovs; Imants Šmits; Rinalds Druviņš; Stafete Vīriešu komanda Latvija Līvāni; Rīga 1
26. SIGULDIETIS Vilnis Grams; Vilnis Grams; Stafete Vīriešu komanda Latvija SIGULDA; Sigulda 0
27. Selonia-2 Juris Zlobins; Ivars Romancevičs; Mārcis Muktupāvels; Stafete Vīriešu komanda Latvija Aknīste; Jēkabpils 0
28. Belo Cycling Project / Skanste / Virši 1 Laura Belohvoščika; Kristiāns Belohvoščiks; Raivis Belohvoščiks; Stafete Jauktā komanda Latvija 0
29. Belo Cycling Project / Skanste / Virši 2 Līna Svarinska; Agnija Morozova; Diāna Sauša; Stafete Jauktā komanda Latvija 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda