Sacensības - Līvānu MTB Maratons 2018 / LRF MTB 2.kat.

Sacensības
Līvānu MTB Maratons 2018 / LRF MTB 2.kat.
Jubilejas, 10. Līvānu MTB Maratons :)
LiVelo
Apmaksas informācija
Veloklubs Līvāni, biedrība
40008122473
LV44HABA0551036030263
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta UCI licences numurs Ir samaksājis
1. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons SM (Meitenes 12-15 g.) Latvija Līvāni 1
2. Dmitrijs Belousovs PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Līvāni 1
3. Gatis Muižnieks PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Līvāni 1
4. Ērika Muižniece IKA Team Bērnu sacensības BM2 (8 g.-) Latvija Rīga 1
5. Rihards Celms Riteņvasara Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Rīga 1
6. Ēriks Celms Riteņvasara Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Rīga 1
7. robertas snioka Panevezio klubas Dviraciai Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Lithuania 0
8. karolis snioka Panevezio klubas Dviraciai PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Lithuania 0
9. Aleksandrs Šeļeho Be active PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Daugavpils 0
10. Viesturs Lejins Dobeles Dzirnavnieks / FeelFree Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija 0
11. Krišjānis Lejiņš Carnikavas SC Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Carnikava 1
12. Kate Lejiņa Carnikavas SC Bērnu sacensības BM2 (8 g.-) Latvija Carnikava 1
13. Krišjānis Lejiņš Carnikavas SC PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Carnikava 0
14. Oļegs Frīds TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 0
15. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Maratons S Elite (Sievietes 19.g.+) Latvija Daugavpils 0
16. Artemijs Rudens ReVelo Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rēzekne 1
17. Lauma Lange Riteņvasara Bērnu sacensības BM1 (Meitenes 9-11 g.) Latvija Rīga 1
18. Lote Lange Riteņvasara Bērnu sacensības BM2 (8 g.-) Latvija Rīga 1
19. Artis Liepiņš PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija 0
20. Juris Dombrovskis PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Malta 0
21. Aldis Bērziņš Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Rīga 0
22. Voldemars Kaktins Ķeguma AES PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Kegums 1
23. Niks Ādamsons Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija 1
24. Marius Pinaitis Mybike Maratons V Elite (Vīrieši 19-29 g.) Lithuania Viilnius 1255 0
25. Aleksandrs Rodčenko TK Sniegpulkstenīte PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Daugavpils 0
26. Sergejs Mihalevs Jēkabpils PusMaratons V60 (Veterāni 60 g.+) Latvija Jēkabpils 0
27. Ralfs Ričards Kalniņš Selonia Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Jēkabpils 1
28. Jevgenijs Tarasovs PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rēzekne 0
29. Jānis Važņevičs Līvānu VK Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Līvāni 1
30. Gatis Vilcāns PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Līvāni 1
31. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Ilūkstes nov. 1
32. Aigars Krauklis Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Koknese 1
33. Ēriks Andersons PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rīga 1
34. Inese Zvirgzdiņa Baltijas Sports PusMaratons S40 (Senjoras 40+ g.) Latvija Pļaviņas 0
35. Kaspars Pīnups SK Aglona Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Aglona 0
36. Sanita Petkūne PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija 0
37. Ilja Selickis TK Sniegpulkstenīte Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Daugavpils 1
38. Daina Celma Riteņvasara PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija Rīga 0
39. Ēriks Celms Riteņvasara Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Rīga 1
40. Rihards Celms Riteņvasara Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Rīga 1
41. Andrejs Šakurovs Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija 0
42. Pēteris Eriņš PusMaratons V60 (Veterāni 60 g.+) Latvija Madonas nov. 0
43. Iļja Sinagins Ikšķile Velo Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Ikšķile 1
44. Dana Alksne Riteņvasara PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija Rīga 1
45. Gatis Lange Riteņvasara PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rīga 1
46. Jānis Pētersons A/S Pasažieru Vilciens Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Olaine 1
47. Laura Onckule PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija 0
48. Gabriels Onckulis Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija 1
49. Jānis Ankravs ELKOR Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija 1
50. Sergejs Ļubickis ELKOR Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija 1
51. Andris Zālītis ELKOR Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija 0
52. Gints Grinbergs Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Viesīte 1
53. Evita Bauska Selonia Maratons S Elite (Sievietes 19.g.+) Latvija Viesīte 1
54. Ieva Grinberga Selonia Bērnu sacensības BM2 (8 g.-) Latvija viesite 1
55. Mareks Jaudzems Selonia Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija viesite 1
56. Juris Kuzņecovs Selonia Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija viesite 1
57. Juris Zlobins Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Aknīste 1
58. Niks Zlobins Selonia PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Aknīste 1
59. Aleksejs Titovičs TK Sniegpulkstenīte Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 0
60. Imants Šmits LiVelo / Zelta Zeme Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Rīga 1
61. JURIS UPĪTIS LIVelo/Zelta zeme. PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Jēkabpils 1
62. Nauris Stiprais Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Lubăna 1
63. Dmitrijs Dogadovs Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Riga 1
64. Arminas Balanaitis Tomas Vaitkus racing Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Lithuania Vilnius 0
65. Aivars Gaiduļs PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rēzekne 0
66. Dzintars Lejiņš Fans/Škoda Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Riga 1
67. Ivars Romancevičs Selonia Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Jēkabpils 1
68. Emīls Čevers LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Līvānu nov. 1
69. Mārcis Čevers LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Līvānu nov. 1
70. Arkādijs Kaļķis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Līvānu nov. 1
71. Santa Ormane Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi 6 g.-) Latvija Līvānu nov. 1
72. Linda Gevaļa (Leiduma) ReVelo Maratons S Elite (Sievietes 19.g.+) Latvija Rēzekne 1
73. Edžus Cābulis Sporta Klubs WENDI PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Cesis 1
74. Roberts Mālnieks Livelo/Zelta zeme Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Līvāni 1
75. Daniels Špaks Bērnu sacensības BZ2 (Zēni 8 g.-) Latvija Daugavpils 1
76. Martins Mironovs PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Preili 0
77. Mārcis Pīnups Maratons V Elite (Vīrieši 19-29 g.) Latvija 0
78. Aivars Ukins LiVelo / Zelta Zeme Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Aglona 1
79. Ļubova Pavļukova SK S-Sportas PusMaratons S40 (Senjoras 40+ g.) Latvija Daugavpils 0
80. Imants Maļina Daugavpils BJSS PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Daugavpils 0
81. Solvita Maļina Daugavpils BJSS PusMaratons SM (Meitenes 12-15 g.) Latvija Daugavpils 0
82. Jolanta Šuma LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons S40 (Senjoras 40+ g.) Latvija Jēkabpils 1
83. Dans Krumpāns PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija 1
84. Laila Locáne PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija Rîga 1
85. Pēteris Lasmanis PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Līvāni 1
86. Sandris Spridzāns LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rīga 1
87. Lauris Meļņikovs LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Olaine 1
88. Žanna Novikova LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons SI (Iesācējas 19-39 g.) Latvija Līvāni 1
89. Roberts Daugulis Daugulis & Partneri PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Līvāni 1
90. Vladislavs Dirmans Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Daugavpils 1
91. Valdis Ukins Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Ādažu 1
92. Rauls Ukins Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Ādaži 1
93. Rauls Ukins PusMaratons VZ (Zēni 12-15 g.) Latvija Ādaži 1
94. Regnārs Ukins Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi 6 g.-) Latvija Ādaži 1
95. Gundars Lauva JKP PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Riga 0
96. Ints Celmaraugs AVEkurjers Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Riga 0
97. Edvards Gedrovics Vellapēda Bērnu sacensības BZ1 (Zēni 9-11 g.) Latvija Rīga 1
98. Kārlis Goldmanis PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Ādaži 1
99. Jānis Kalniņš LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons V60 (Veterāni 60 g.+) Latvija Skaistkalne 1
100. Juris Kairišs Maratons V50 (Veterāni 50 g.+) Latvija Balvi 0
101. Ēriks Apšenieks PusMaratons V60 (Veterāni 60 g.+) Latvija Balvi 0
102. Valdis Groza PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Lubāna 1
103. Jānis Beseris Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Rīga 1
104. Melisa Šuma Bērnu sacensības BMZ (Meitenes, zēni skrejriteņi 6 g.-) Latvija Jēkabpils 1
105. Kaspars Celms Riteņvasara PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Rīga 1
106. Hugo Vīksne-Sarkanais Skanste/Virši-A PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija 1
107. Ivars Joelis JKP PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Jēkabpils 1
108. Leonīds Valdonis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Preiļi 0
109. Aleksandrs Romanovskis LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Līvāni 1
110. Rolands Paļuga Skanste/Virši-A PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Pļaviņas 1
111. Raimonds Bruks LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Jēkabpils 1
112. Voldemārs Meluškāns PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Riebiņi 0
113. Ceslavs Markevics Maratons V30 (Vīrieši 30-39 g.) Latvija Daugavpils 0
114. SVETLANA GALICA Maratons S Elite (Sievietes 19.g.+) Latvija Daugavpils 0
115. Intars Zeps LiVelo / Zelta Zeme PusMaratons VJ (Jaunieši U18 16-18 g.) Latvija Līvānu nov. 1
116. Igors Šakurovs Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija 0
117. Igors Šakurovs Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija 0
118. Igors Šakurovs Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija 0
119. Ainārs Streiķis SK Aglona Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Aglona 0
120. Ivars Lieksnis PusMaratons VI (Iesācēji 19-59 g.) Latvija Jaunmārupe 0
121. Roberts Zuļģis Baltijas Sports Maratons V40 (Seniori 40-49 g.) Latvija Pļaviņas 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda