Sacensības - Daugavpils velokross 2019

Sacensības
Daugavpils velokross 2019
Latvijas Riteņbraukšanas federācijas MTB 2. kategorijas sacensības
Tūrisma klubs "Sniegpulkstenīte"
Apmaksas informācija
TŪRISMA KLUBS SNIEGPULKSTENĪTE, BIEDRĪBA
50008189881
LV60HABA0551036560759
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Aleksejs Juvženko TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
2. Armands Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-17 Latvija Ilūkstes nov. 0
3. Artis Fjodorovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V-17 Latvija Ilūkste 0
4. Gļebs Zilis ZILISTEAM Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 1
5. Aleksandrs Zilis ZILISTEAM Velokross V-40 Latvija Daugavpils 0
6. Iļja Zilis ZILISTEAM Velokross V-14 Latvija Daugavpils 1
7. Vija Frīda TK Sniegpulkstenīte Velokross S-30 Latvija Daugavpils 1
8. robertas snioka Panevėžio klubas Dvyračiai Velokross V-40 Lithuania 0
9. karolis snioka Panevėžio klubas Dvyračiai Veselības brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Lithuania 0
10. Aleksejs Titovičs TK Sniegpulkstenītes Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
11. Jevgenijs Tarasovs Velokross V-30 Latvija Rezekne 1
12. Ivans Tarasovs Bērnu starti Z-8 Latvija Rezekne 0
13. Aleksandrs Šeļeho Be Active / TK Sniegpulkstenīte Veselības brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Daugavpils 1
14. Tautvydas Luksas MTBCC team Velokross V-40 Lithuania Vilnius 0
15. Artjoms Sivačovs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
16. Ilja Selicka Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 0
17. Sergejs Selickis Veselības brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Daugavpils 0
18. Martins Mironovs 1111 Velokross V-19 Latvija Preili 0
19. Dmitry Gridasov Veselības brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija Daugavpils 0
20. Vladimir Gridasov Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 0
21. Maija Janene TK Sniegpulkstenīte Bērnu starti M-2 Latvija Daugavpils 0
22. Edgars Pimpis Velokross V-14 Latvija 0
23. Ilja Kolosovs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
24. Aigars Krauklis #groheteamlatvia Velokross V-30 Latvija Koknese 1
25. Olegs Saldugejs Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
26. Paulius Baronas Velokross V-30 Lithuania 0
27. Aleksandrs Miloševičs TK Sniegpulkstenīte Velokross V-30 Latvija Daugavpils 0
28. виталий блажевич Visaginas Street Workout Veselības brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Lithuania Висагинас 1
29. Kristaps Siņevičs Bērnu starti Z-6 Latvija Daugavpils 0
30. Daniels Jermalovičs Bērnu starti Z-6 Latvija Daugavpils 0
31. Ksenija Jermaloviča Bērnu starti M-10 Latvija Daugavpils 0
32. JĀNIS MELDERS Velokross V-30 Latvija DAUGAVPILS 1
33. Lidija Kolosova Velokross S-30 Latvija Daugavpils 1
34. Andrejs Vasiljevs Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
35. Alisa Bogdanova Bērnu starti M-8 Latvija Daugavpils 0
36. Arina Lukjaņeca Bērnu starti M-4 Latvija Daugavpils 0
37. Mihails Lukjaņecs Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
38. Dmitrijs Pinels Veselības brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija 1
39. Violeta Rožinska Bērnu starti M-8 Latvija Daugavpils 0
40. Lauma Lange Riteņvasara Bērnu starti M-10 Latvija Rīga 0
41. Lote Lange Riteņvasara Bērnu starti M-8 Latvija Rīga 0
42. Andrejs Šakurovs Velokross V-40 Latvija 0
43. Aivars Gaiduļs Velokross V-50 Latvija Rēzekne 0
44. Jurij Stolarovs Velokross V-60 Latvija Daugavpils 0
45. Artjoms Leonidovs Velokross V-14 Latvija Daugavpils 0
46. Ēriks Magrins Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
47. Farhads Artikovs TK Sniegpulkstenīte Velokross V-19 Latvija Daugavpils 1
48. Rihards Stivriņš Bērnu starti Z-10 Latvija Daugavpils 0
49. Viktors Baumanis Latvello Velokross V-50 Latvija 0
50. Vita Gerasimova Veselības brauciens Veselības brauciens (sievietes) Latvija Daugavpils 1
51. Rihards Sverževskis Bērnu starti Z-4 Latvija Daugavpils 0
52. Aivars Uzols DTC Jauniba Velokross V-50 Latvija Daugavpils 0
53. Aivars Dārznieks Lizums - Avoti SWF Velokross V-30 Latvija Lizums 0
54. Edmunds Dārznieks Lizums - Avoti SWF Velokross V-19 Latvija 0
55. Māris Koraļkevičs Velokross V-19 Latvija Rīga 1
56. Žans Andrejevs Velokross V-19 Latvija Daugavpils 1
57. Andrejs Gerasimovs Veselības brauciens Veselības brauciens (vīrieši) Latvija daugavpils 0
58. Jūlija Matvijenko ISVS biatlona nodaļa Velokross S-19 Latvija Daugavpils 0
59. Petras Kiušas Dviratai-Daistatus Velokross V-60 Lithuania Kaišiadorys 1
60. Ceslavs Markevics Velokross V-30 Latvija Daugavpils 1
61. Svetlana Galica Veselības brauciens Veselības brauciens (sievietes) Latvija daugavpils 0
62. Juris Skrebels Dobeles dzirnavnieks/Feelfree Velokross V-30 Latvija Rīga 0
63. Antons Stepanovs Velokross V-30 Latvija Rīga 0
64. Edvards Gedrovics Vellapēda Bērnu starti Z-10 Latvija Rīga 0
65. Inga Gedrovica Vellapēda Velokross S-50 Latvija Rīga 0
66. Andis Jarockis Bērnu starti Z-8 Latvija Daugavpils 0
67. Aleksandrs Jazikovs Velokross V-60 Latvija Daugavpils 0
68. Ļubova Pavļukova SK S-Sportas Velokross S-40 Latvija Daugavpils 0
69. Imants Maļina SK S-Sportas Velokross V-14 Latvija Daugavpils 0
70. Solvita Maļina SK S-Sportas Velokross S-14 Latvija Daugavpils 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda