Sacensības - MTB-XC Sēlijas Pērle 2021 / LRF MTB 2.kat.

Sacensības
MTB-XC Sēlijas Pērle 2021 / LRF MTB 2.kat.
Velokross
LiVelo
Apmaksas informācija
Veloklubs Līvāni, biedrība
40008122473
LV44HABA0551036030263
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Arvis Eņģelis ĀdažiVelo Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Rīga 1
2. Aigars Krauklis #groheteamlatvia Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Koknese 1
3. Gatis Ziemelis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Līvāni 1
4. Aivars Jakāns LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija Jēkabpils 1
5. Imants Laizāns LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija Jēkabpils 1
6. Viesturs Lejins Carnikava Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija 1
7. Krišjānis Lejiņš Carnikava Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Latvija CARNIKAVA 1
8. RONALDS LAPINSKIS Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Daugmale 1
9. Rolands Gradkovskis Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija 1
10. Jurijs Nazarovs Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Daugavpils 1
11. Katrīna Jansone VELO EXPRESS SCOTT Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Latvija Ikšķile 1
12. Evita Miglāne Husqvarna Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Daugavpils 1
13. Kristīne Ruča Husqvarna Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Preiļi 1
14. Ričards Ručs Husqvarna Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Preiļi 1
15. Amanda Ērgle Bērnu sacensības B4M (Bērni, meitenes 2012-2010) Latvija 1
16. Una Linde Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni 2012-2010) Latvija 1
17. Adele Linde Bērnu sacensības B3M (Bērni, meitenes 2015-2013) Latvija 1
18. Markuss Ērglis Bērnu sacensības B1MZS (Bērni, zēni un meitenes, skrejriteņi 2018 -) Latvija 1
19. Gatis Lange Ideal Install/Riteņvasara Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Rīga 1
20. Atis Neļķe MTB Garkalne Velokross Vīrieši, veterāni Elite (1971-1962) 3 apļi Latvija Garkalne 1
21. Ernests Neļķe MTB Garkalne Velokross Vīrieši, jaunieši Elite (2004-2003) 3 apļi Latvija Garkalne 1
22. Juris Krātiņš MTB Garkalne Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Garkalne 1
23. Rolands Burcevs MTB Garkalne Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Rēzekne 1
24. Donaldas Žulys Dviratai-Daistatus Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Lithuania Zarasai 1
25. Eivinas Žulys Dviratai-Daistatus Bērnu sacensības B3Z (Bērni, zēni 2015-2013) Lithuania zarasai 1
26. Povilas Jankauskas Utena Cycling team Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Lithuania Utena 1
27. Aiga Paegle MTB Garkalne Velokross S40 (Sievietes, senjoras 1981+) 2 apļi Latvija Rīga 1
28. Māris Koraļkevičs #groheteamlatvia Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Rīga 1
29. Jānis Dābols-Freijs Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Mārupe 1
30. Alvis Tribockis Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Ogre 1
31. Viktors Čirpus Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Daugavpils 1
32. Ēriks Verze Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Daugavpils 1
33. Karolaina Druka-Jaunzeme SK ASI / Riteņvasara Bērnu sacensības B3M (Bērni, meitenes 2015-2013) Latvija Rīga 1
34. Lauma Lange Riteņvasara Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Latvija 1
35. Aleksandrs Kovaļovs Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija 1
36. Artis Gavars Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes 2017-2016) Latvija Jēkabpils 1
37. Raivis Gavars Bērnu sacensības B1MZ (Bērni, zēni un meitenes 2018 -) Latvija Jēkabpils 1
38. Mortens Perševics Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija 1
39. Dāvis Lasmanis Velokross V (Vīrieši Elite, 2002-1992) 3 apļi Latvija 1
40. Rodrigo Belajevs RRS Velokross Vīrieši, jaunieši Elite (2004-2003) 3 apļi Latvija Riga 1
41. Jānis Jansons Force Fix Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Rīga 1
42. Nikolajs Dedelis Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Daugavpils 1
43. Emīls Lācis Bērnu sacensības B3Z (Bērni, zēni 2015-2013) Latvija Jūrmala 1
44. Edgars Lācis Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija 1
45. Deivis Krātiņš MTB Garkalne Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Latvija 1
46. Irita Krātiņa MTB Garkalne Velokross S (Sievietes Elite, 2002-1982) 2 apļi Latvija 1
47. Tīna Krātiņa MTB Garkalne Bērnu sacensības B3M (Bērni, meitenes 2015-2013) Latvija 1
48. Aleksandrs Gavrilovs Riteņvasara Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes 2017-2016) Latvija Rīga 1
49. Dmitrijs Gavrilovs Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Rīga 1
50. Mārtiņš Karlsons Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija 1
51. Amēlija Briede Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes 2017-2016) Latvija Jēkabpils 1
52. Edijs Jurgensons Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija 1
53. Uldis Lapsa Skanste/Virši Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija Kusa 1
54. Māris Kušners Krimuldas velo Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Lēdurga 1
55. Līga Actiņa Livelo/Zelta zeme Velokross S (Sievietes Elite, 2002-1982) 2 apļi Latvija Rīga 1
56. Viktors Baumanis Latvello Velokross V60 (Vīrieši, Ļ.cien.kungi 1961+) 2 apļi Latvija Riga 1
57. Andrejs Šakurovs Sniegpulkstienite Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija 1
58. Aleksejs Juvženko TK Sniegpulkstenīte Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Daugavpils 1
59. Santa Vīksna ĀdažiVelo Velokross S (Sievietes Elite, 2002-1982) 2 apļi Latvija 1
60. Kristaps Martinsons Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija 1
61. Leons Seškens Baltc Block Velokross V60 (Vīrieši, Ļ.cien.kungi 1961+) 2 apļi Latvija Madona 1
62. Raimonds Rubiķis Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Rīga 1
63. Sergejs Juvzenko TK Sniegpulkstenīte Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Daugavpils 1
64. Bruno Mārtiņš Binovskis EVELO TEAM / RRS Velokross V (Vīrieši Elite, 2002-1992) 3 apļi Latvija Riga 1
65. Emīls Balodis Mīdītāji Velokross V (Vīrieši Elite, 2002-1992) 3 apļi Latvija 1
66. Monta Pauloviča ĀdažiVelo Velokross S (Sievietes Elite, 2002-1982) 2 apļi Latvija Adazi 1
67. Mārcis Paulovičs ĀdažiVelo Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Ādaži 1
68. Jānis Hartmanis Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Jēkabpils 1
69. Oskars Jaunbērziņš DAKO Ziemeļvidzeme Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 2005-2003) 2 apļi Latvija Gulbene 1
70. Māris Klismets "VELLAPĒDA" Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Rīga 1
71. Kārlis Klismets MSĢ Velokross Vīrieši, jaunieši Elite (2004-2003) 3 apļi Latvija Rīga 1
72. Laura Klismete Belo Cycling Project Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Latvija Rīga 1
73. Jānis Brūklis MTB Nīca Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Aizpute 1
74. Edgars Riekstiņš Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Rīga 1
75. Vitauts Luberts Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Jēkabpils 1
76. Marius Pinaitis Impuls racing team Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Lithuania Viilnius 1
77. Elvijs Mežaleons Mīdītāji Velokross V (Vīrieši Elite, 2002-1992) 3 apļi Latvija 1
78. Jānis Latkovskis Velokross V60 (Vīrieši, Ļ.cien.kungi 1961+) 2 apļi Latvija Rēzeknes novads 1
79. Inga Valtere Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija 1
80. Inese Vingre Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija 1
81. Mārcis Rokjānis velotreniņi.lv Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Vālodzes, Stopiņu novads 1
82. Bruno Brēde LiVelo / Zelta Zeme Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Latvija Rīga 1
83. Loreta Vaisūna Ķekavas NSS Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Latvija 1
84. Olivers Vaisūns Ķekavas NSS Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni 2012-2010) Latvija 1
85. Juris Broks Velokross V60 (Vīrieši, Ļ.cien.kungi 1961+) 2 apļi Latvija Viļānu novads 1
86. anna aleksandrova Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Latvija jēkabpils 1
87. Kristers Štrauhmanis Ķekavas NSS Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Latvija Salaspils 1
88. Oskars Štrauhmanis Ķekavas NSS Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni 2012-2010) Latvija Salaspils 1
89. Sergejs Rodionovs Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija Carnikava 1
90. Renāte Rodionova ĀdažiVelo Velokross S (Sievietes Elite, 2002-1982) 2 apļi Latvija Carnikava 1
91. Gatis Muižnieks Stopiņi Velo Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Līvāni 1
92. Raivo Vainovskis Erica Synths Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Jūrmala 1
93. Tomas Karosas Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Lithuania Vilnius 1
94. Jonas Černauskas Bernatonio dviračių akademija Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 2005-2003) 2 apļi Lithuania Vilnius 1
95. Vakaris Bukauskas Bernatonio dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Lithuania Vilnius 1
96. Vytautas Vilūnas Bernatonio dviračių akademija Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 2005-2003) 2 apļi Lithuania Vilnius 1
97. Martynas Gustaitis Bernatonio dviračių akademija Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 2005-2003) 2 apļi Luxembourg Vilnius 1
98. Roberta Čepulionytė Bernatonio dviračių akademija Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Lithuania Vilnius 1
99. Irmantė Aleliūnaitė Bernatonio dviračių akademija Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Lithuania Vilnius 1
100. Saulė Rinkevičiūtė Bernatonio dviračių akademija Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Lithuania Vilnius 1
101. Ksenija Briede Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Jēkabpils 1
102. Reinis Muktupauls elpo Velokross V (Vīrieši Elite, 2002-1992) 3 apļi Latvija 1
103. Dana Alksne LiVelo / Zelta Zeme Velokross S40 (Sievietes, senjoras 1981+) 2 apļi Latvija Rīga 1
104. Lote Lange LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības B4M (Bērni, meitenes 2012-2010) Latvija 1
105. aivars tirzītis Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija 1
106. Sergejs Perevalovs TK Sniegpulkstenīte Velokross V60 (Vīrieši, Ļ.cien.kungi 1961+) 2 apļi Latvija Daugavpils 1
107. Povilas Karosas Bernatonio dviračių akademija Bērnu sacensības B3Z (Bērni, zēni 2015-2013) Lithuania VILNIUS 1
108. Anna Gabriela Skrūzmane LiVelo / Zelta Zeme Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Latvija Līvāni 1
109. Arijus Virbalas Bērnu sacensības B3Z (Bērni, zēni 2015-2013) Lithuania Rokiškis 1
110. Kotryna Virbalaite Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes 2017-2016) Lithuania Rokiškis 1
111. Toms Baumerts Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Latvija Baldone 1
112. Aldis Salaks --> Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Lone 1
113. Anda Broka --> Velokross S40 (Sievietes, senjoras 1981+) 2 apļi Latvija Viesīte 1
114. Evita Bauska Selonia Velokross S (Sievietes Elite, 2002-1982) 2 apļi Latvija Viesīte 1
115. Gints Grinbergs Selonia Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Viesīte 1
116. Juris Kuzņecovs Selonia Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija Viesīte 1
117. Juris Zlobins Selonia Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Aknīste 1
118. Ivars Romancevičs Selonia Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Jēkabpils 1
119. Ēriks Jānis Krafts-Raitgars Riteņvasara/RRS Alfa Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni 2012-2010) Latvija Rīga 1
120. Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Riteņvasara Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes 2017-2016) Latvija Rīga 1
121. Marks Sebastians Krafts-Raitgars Riteņvasara Bērnu sacensības B1MZS (Bērni, zēni un meitenes, skrejriteņi 2018 -) Latvija Rīga 1
122. Jānis Teivišs Virsotne/MARMOT Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Riga 1
123. Aleksandrs Rodčenko TK Sniegpulkstenīte Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Daugavpils 1
124. Lauma Svilpe Meridiāņi Velokross S (Sievietes Elite, 2002-1982) 2 apļi Latvija Rīga 1
125. Ēvalds Stols Meridiāņi Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Rīga 1
126. Rapolas Kukis Bernatonio dviračių akademija Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Lithuania Vilnius 1
127. Martynas Medelinskas Bernatonio dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Lithuania Vilnius 1
128. Oskaras Preidžius Bernatonio dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Lithuania Vilnius 1
129. Enya Preidžiūtė Bernatonio dviračių akademija Bērnu sacensības B3M (Bērni, meitenes 2015-2013) Lithuania Vilnius 1
130. Tėja Preidžiūtė Bernatonio dviračių akademija Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Lithuania Vilnius 1
131. Alina Belov Bernatonio dviračių akademija Bērnu sacensības B4M (Bērni, meitenes 2012-2010) Lithuania Vilnius 1
132. Kirill Belov Bernatonio dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Lithuania Vilnius 1
133. Liudas Viteika Bernatonio dviračių akademija Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 2005-2003) 2 apļi Lithuania Vilnius 1
134. Andris Romanovskis Ogre/Nesēdi mājās Velokross V (Vīrieši Elite, 2002-1992) 3 apļi Latvija Ogre 1
135. Imants Šmits LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija Rīga 1
136. Kate Lejiņa Carnikava Bērnu sacensības B4M (Bērni, meitenes 2012-2010) Latvija Carnikava 1
137. Raimonds Bruks LiVelo / Zelta Zeme Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija Jēkabpils 1
138. Armands Binovskis TEIKA NEMIRST Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Riga 1
139. Aleksandr Tereshko Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Daugavpils 1
140. Aleksandrs Filipovs DTG-MySport Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Ludza 1
141. Roberts Mālnieks LiVelo / Zelta Zeme Velokross V60 (Vīrieši, Ļ.cien.kungi 1961+) 2 apļi Latvija Līvāni 1
142. Pāvels Macijevskis LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības B3Z (Bērni, zēni 2015-2013) Latvija Augšdaugavas nov. 1
143. Oskars Priedītis VeloRīts Gulbene Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Latvija 1
144. Gatis Priedītis VeloRīts Gulbene Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija 1
145. Vilius Lizunovas Bernatonio dviračių akademija Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Lithuania Vilnius 1
146. Linards Lukss Skanste/Virši-A Velokross VJ (Vīrieši, jaunieši U18 2005-2003) 2 apļi Latvija Krustpils 1
147. Mārtiņš Romanovskis Ogre/Nesēdi mājās Velokross V (Vīrieši Elite, 2002-1992) 3 apļi Latvija Ogre 1
148. Kaspars Kipurs ebikeMachine Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Mazpisāni 1
149. Artūrs Breidaks ĀdažiVelo Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Ādaži 1
150. Ieva Silvija Tilko Riteņvasara Bērnu sacensības B3M (Bērni, meitenes 2015-2013) Latvija Rīga 1
151. Mārcis Tilko Riteņvasara Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Rīga 1
152. Kaspars Meinuzs SKANSTE Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija 1
153. Paula Patrīcija Tilko Riteņvasara Velokross SM (Sievietes, meitenes 2009-2006) 1 aplis Latvija Rīga 1
154. Magdalena Meinuza Skanste/Virši-A Bērnu sacensības B3M (Bērni, meitenes 2015-2013) Latvija 1
155. Lelde Tilko Riteņvasara Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Rīga 1
156. Marta Meinuza Skanste/Virši-A Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes 2017-2016) Latvija 1
157. Alvils Pētersons Riteņvasara Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Latvija Rīga 1
158. Janis Rusmanis Skanste/Virši-A Velokross V60 (Vīrieši, Ļ.cien.kungi 1961+) 2 apļi Latvija Aizkraukles pagasts 1
159. Rūta Rušmane Bērnu sacensības B1MZS (Bērni, zēni un meitenes, skrejriteņi 2018 -) Latvija 1
160. Dzintars Kaņepējs Skanste/Virši-A Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija 1
161. Anita Lejiņa Carnikava Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Latvija Jēkabpils 1
162. Arīna Brakovska LiVelo / Zelta Zeme Bērnu sacensības B2MZ (Bērni, zēni un meitenes 2017-2016) Latvija Gārsene 1
163. Haralds Brakovskis Bērnu sacensības B1MZS (Bērni, zēni un meitenes, skrejriteņi 2018 -) Latvija Gārsene 1
164. Denisa Druka-Jaunzeme SK ASI Velokross S40 (Sievietes, senjoras 1981+) 2 apļi Latvija Rīga 1
165. Ēriks Bondars Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Rīga 1
166. Rihards Bondars rrs alfa Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni 2012-2010) Latvija 1
167. Jānis Novikovs LiVelo / Zelta Zeme Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Līvāni 1
168. Edijs Salcevičs Bērnu sacensības B4Z (Bērni, zēni 2012-2010) Latvija Aknīste 1
169. Dāvis Salcevičs Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Latvija Aknīste 1
170. Kristaps Daugavietis LiVelo / Zelta Zeme Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija Līvāni 1
171. Romas Kisunas Viesulas Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Lithuania Rokiskis 1
172. Mindaugas Raketis Viesulas Velokross DV (Dabas vērotāji 2009+) 1 aplis Lithuania Rokiskis 1
173. Agnis Kvjadaras Viesulas Velokross VZ (Vīrieši, zēni 2009-2006) 2 apļi Lithuania Rokiskis 1
174. Eriks Noviks Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija 1
175. Aldis Emsiņš Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija Stāmeriena 1
176. Helvijs Sebris Velokross V (Vīrieši Elite, 2002-1992) 3 apļi Latvija 1
177. Modris Krauja Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija 1
178. Ilmārs KRANĀTA ĀdažiVelo Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Latvija 1
179. Tauras Alekna Velokross V (Vīrieši Elite, 2002-1992) 3 apļi Lithuania Panevėžys 1
180. Didzis Poreiters Velokross V50 (Vīrieši, veterāni 1971-1962) 2 apļi Latvija Baloži 1
181. Dana Sila Selonia Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Jēkabpils 1
182. Rytis Kriauciunas Velokross V30 (Vīrieši, 1991-1982) 3 apļi Lithuania Panevėžys 1
183. Arvis Neilands EVERUN Velokross V40 (Vīrieši, seniori 1981-1972) 3 apļi Latvija Ozolnieki 1
184. Linda Tautere Latvian Cycling Girls Velokross S40 (Sievietes, senjoras 1981+) 2 apļi Latvija Ozolnieki 1

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda