Sacensības - Grīvas Jaungada kauss 2022 distanču slēpošanā

Sacensības
Grīvas Jaungada kauss 2022 distanču slēpošanā
Distanču slēpošana brīvajā stilā
LiVelo
Apmaksas informācija
Veloklubs Līvāni, biedrība
40008122473
40003074764
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Emīls Balodis Mīdītāji 10,5 km (6 lielie apļi) V (10,5 km, 6 lielie apļi) Latvija 0
2. Žanis Pavlovskis RoGuZa 10,5 km (6 lielie apļi) V40 (10,5 km, 6 lielie apļi) Latvija Rēzekne 0
3. Aivars Gaiduļs 7 km (4 lielie apļi) V50 (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Rēzekne 0
4. Gunita Pavlovska RoGuZa 2 km (2 mazie apļi) S Veselības (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Rēzekne 0
5. Valerijs Baranovskis 10,5 km (6 lielie apļi) V40 (10,5 km, 6 lielie apļi) Latvija Daugavpils 0
6. Jeļena Isajeva Stiga 2 km (2 mazie apļi) S Veselības (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Daugavpils 0
7. Kristaps Daugavietis LiVelo / Zelta Zeme 10,5 km (6 lielie apļi) V30 (10,5 km, 6 lielie apļi) Latvija Livani 0
8. Leonīds Valdonis 7 km (4 lielie apļi) V60+ (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Preiļi 0
9. Digna Prodniece 3,5 km (2 lielie apļi) S50+ (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Preiļi 0
10. Renārs Valdonis 10,5 km (6 lielie apļi) V30 (10,5 km, 6 lielie apļi) Latvija Preiļi 0
11. Ainārs Kalvāns LiVelo / Zelta Zeme 7 km (4 lielie apļi) V50 (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Līvāni 0
12. JURIS UPITIS Livelo/Zelta zeme 7 km (4 lielie apļi) V60+ (7 km, 4 lielie apļi) Latvija JĒKABPILS 0
13. Jeļena Isajeva Stiga 3,5 km (2 lielie apļi) S40 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Daugavpils 0
14. Ilona Aizpuriete Aglona 3,5 km (2 lielie apļi) S40 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Līvāni 0
15. Dāvis Bernāns Aglona 2 km (2 mazie apļi) V12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Līvāni 0
16. Aiva Jakubovska 3,5 km (2 lielie apļi) S40 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Jēkabpils 0
17. Gatis Ziemelis 10,5 km (6 lielie apļi) V30 (10,5 km, 6 lielie apļi) Latvija Rožupe 0
18. Viktors Cirsis Daugavpils ūdens team 7 km (4 lielie apļi) V50 (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Daugavpils 0
19. Madara Terentjeva 2 km (2 mazie apļi) S12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Ādaži 0
20. Emīlija Terentjeva 3,5 km (2 lielie apļi) S16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Ādaži 0
21. Liene Terentjeva 7 km (4 lielie apļi) S30 (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Ādaži 0
22. Sanita Petkūne 3,5 km (2 lielie apļi) S40 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Pļaviņas 0
23. Kaspars Pīnups 7 km (4 lielie apļi) V50 (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Aglona 0
24. Aivars Žugris 7 km (4 lielie apļi) V60+ (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Preiļi 0
25. Kristaps Vanags OK Stiga/BJC Jaunība 2 km (2 mazie apļi) V12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Daugavpils 0
26. Valdis Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme 10,5 km (6 lielie apļi) V40 (10,5 km, 6 lielie apļi) Latvija Jēkabpils 0
27. Ervīns Fiļovs LiVelo / Zelta Zeme 2 km (2 mazie apļi) V12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Jēkabpils 0
28. Varis Peisenieks Turkuciems 7 km (4 lielie apļi) V60+ (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Turku pagasts 0
29. Jana Volka Krāslava Sporta skola 7 km (4 lielie apļi) S18 (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
30. Adriāna Šuminska Krāslava Sporta skola 7 km (4 lielie apļi) S18 (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
31. Diāna Volka Krāslava Sporta skola 3,5 km (2 lielie apļi) S16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
32. Aleksandrs Kurbatovs Krāslava Sporta skola 3,5 km (2 lielie apļi) V16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
33. Ariāna Tribisa Krāslava Sporta skola 3,5 km (2 lielie apļi) S16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
34. Evija Avsjukeviča Krāslava Sporta skola 2 km (2 mazie apļi) S12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Krāslava 0
35. Rita Dilba Krāslava Sporta skola 2 km (2 mazie apļi) S12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Krāslava 0
36. Artēmijs Kozačuks Krāslava Sporta skola 7 km (4 lielie apļi) V18 (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
37. Gregors Pauliņš Krāslava Sporta skola 3,5 km (2 lielie apļi) V16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
38. Mārtiņš Severīns Vecelis Krāslava Sporta skola 3,5 km (2 lielie apļi) V16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
39. Evija Radivinska Krāslava Sporta skola 3,5 km (2 lielie apļi) S16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
40. Viktorija Rutkovska Krāslava Sporta skola 3,5 km (2 lielie apļi) S16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
41. Katrīna Isakova Krāslava Sporta skola 3,5 km (2 lielie apļi) S16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
42. Arīna Makasejeva Krāslava Sporta skola 2 km (2 mazie apļi) S12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Krāslava 0
43. Inese Pitrāne Krāslava Sporta skola 2 km (2 mazie apļi) S12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Krāslava 0
44. Andrejs Bondarevs Līvānu VK 2 km (2 mazie apļi) V Veselības (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Līvāni 0
45. Edmunds Boreiko 7 km (4 lielie apļi) V60+ (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Preiļi 0
46. Anna Boiko OK Stiga/BJC Jaunība 2 km (2 mazie apļi) S12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Daugavpils 0
47. Jegors Boiko 2 km (2 mazie apļi) V12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Daugavpils 0
48. Aleksandrs Boiko 2 km (2 mazie apļi) V Veselības (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Daugavpils 0
49. Inese Zvirgzdiņa 3,5 km (2 lielie apļi) S50+ (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Pļaviņas 0
50. Silva Lakša 7 km (4 lielie apļi) S30 (7 km, 4 lielie apļi) Latvija 0
51. DACE SAUlLĪTE Madona 3,5 km (2 lielie apļi) S50+ (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Madona 0
52. Dzidra Širve Madona 3,5 km (2 lielie apļi) S50+ (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Madona 0
53. Kristīne Kirilova 2 km (2 mazie apļi) S Veselības (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Turku pag. 0
54. Valērija Burceva Krāslavas Sporta skola 3,5 km (2 lielie apļi) S16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Krāslava 0
55. Juris Švirksts 2 km (2 mazie apļi) V Veselības (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Turku pag. 0
56. Emīls Laurinovičs 2 km (2 mazie apļi) V12 (2 km, 2 mazie apļi) Latvija 0
57. Ļubova Pavļukova OK Stiga 3,5 km (2 lielie apļi) S40 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Daugavpils 0
58. Bogdans Bogdanovs OK Stiga/BJC Jaunība 3,5 km (2 lielie apļi) V16 (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Daugavpils 0
59. Viktors Ļeščovs OK Stiga 7 km (4 lielie apļi) V50 (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Daugavpils 0
60. Mārīte Vilcāne Līvāni 2 km (2 mazie apļi) S Veselības (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Līvāni 0
61. Anita Vilcāne 3,5 km (2 lielie apļi) S50+ (3,5 km, 2 lielie apļi) Latvija Preiļi 0
62. Konstantīns Semjonovs OK Stiga/BJC Jaunība 2 km (2 mazie apļi) V Veselības (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Daugavpils 0
63. Gundega Jurāne 2 km (2 mazie apļi) V Veselības (2 km, 2 mazie apļi) Latvija 0
64. Krišjānis Jurāns 10,5 km (6 lielie apļi) V30 (10,5 km, 6 lielie apļi) Latvija 0
65. Pēteris Eriņš 7 km (4 lielie apļi) V60+ (7 km, 4 lielie apļi) Latvija Madona 0
66. Jēkabs Vaivods Rožupe 10,5 km (6 lielie apļi) V30 (10,5 km, 6 lielie apļi) Latvija Līvāni 0
67. Mārtiņš Bogdanovs Livelo/Zelta zeme 10,5 km (6 lielie apļi) V30 (10,5 km, 6 lielie apļi) Latvija 0
68. Māris Batņa 2 km (2 mazie apļi) V Veselības (2 km, 2 mazie apļi) Latvija Līvāni 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda