Sacensības - Grīvas 1.kauss MTB XCE 2022 / LRF MTB 3.kat.

Sacensības
Grīvas 1.kauss MTB XCE 2022 / LRF MTB 3.kat.
MTB XCE formāta sacensības
LiVelo
Apmaksas informācija
Veloklubs Līvāni, biedrība
40008122473
LV44HABA0551036030263
Dalībnieki
# Vārds Uzvārds Komanda Disciplīna Vecuma grupa Valsts Pilsēta Ir samaksājis
1. Oskars Dombrovskis INTERVALS.LV XCE Vīrieši (2005 +) Latvija 0
2. Emīls Balodis Mīdītāji XCE Vīrieši (2005 +) Latvija 0
3. Gatis Muižnieks XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Dreiliņi 0
4. Karlīne Kārkliņa XCE Meitenes (2011-2008) Latvija Rīga 0
5. Inga Valtere Selonia XCE Sievietes (2005 +) Latvija 0
6. Uldis Žimants XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Riga 0
7. Ivars Romancevičs Selonia XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Jēkabpils 0
8. Edijs Šaicāns XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Rīga 0
9. Aivars Jakāns LiVelo / Zelta Zeme XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Jēkabpils 0
10. Kristaps Daugavietis LiVelo / Zelta Zeme XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Līvāni 0
11. Inese Vingre XCE Sievietes (2005 +) Latvija 0
12. Juris Upītis LiVelo / Zelta Zeme XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Jēkabpils 0
13. Jānis Novikovs LiVelo / Zelta Zeme XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Līvāni 0
14. Normunds Griestins XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Madona 0
15. Aleksejs Juvženko TK Sniegpulkstenīte XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Daugavpils 0
16. Sergejs Juvženko TK Sniegpulkstenīte XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Daugavpils 0
17. Kaspars Egle XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Rīga 0
18. Līga Actiņa LiVelo / Zelta Zeme XCE Sievietes (2005 +) Latvija Rīga 0
19. Viktors Baumanis XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Rīga 0
20. Marks Jakobsons Riteņvasara XCE Zēni (2011-2008) Latvija 0
21. Jānis Hartmanis XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Jēkabpils 0
22. Oskars Jaunbērziņš DAKO Ziemeļvidzeme XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Gulbene 0
23. Imants Maļina S-Sportas XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Daugavpils 0
24. Jānis Rubiks DAKO Ziemeļvidzeme XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Riga 0
25. Evita Bauska Selonia XCE Sievietes (2005 +) Latvija Viesīte 0
26. Oskars Lubavs Stopiņi Velo XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Rīga 0
27. Sergejs Rodionovs ĀdažiVelo XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Carnikava 0
28. Renāte Rodionova ĀdažiVelo XCE Sievietes (2005 +) Latvija Carnikava 0
29. Paula Patrīcija Tilko Riteņvasara/RRS XCE Jaunietes (2007-2006) Latvija Rīga 0
30. Alvils Pētersons Riteņvasara/RRS XCE Zēni (2011-2008) Latvija Rīga 0
31. Mārcis Tilko Riteņvasara XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Rīga 0
32. Lelde Tilko Riteņvasara XCE Sievietes (2005 +) Latvija Rīga 0
33. Artis Fjodorovs Giant & Liv Team Latvia XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Ilūkste 0
34. Andris Romanovskis Ogre/Nesēdi mājās XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Ogre 0
35. Rauls Ukins LiVelo / Zelta Zeme XCE Jaunieši (2007-2006) Latvija Ādaži 0
36. Valdis Ukins LiVelo / Zelta Zeme XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Ādaži 0
37. Reinis Juršēvičs SK Priekuļi XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Cēsis 0
38. Igors Juršēvičs SK Priekuļi XCE Vīrieši (2005 +) Latvija Cēsis 0
39. Inna Juršēviča SK Priekuļi XCE Sievietes (2005 +) Latvija Cēsis 0

Darbība veiksmīgi izpildīta!

Dati veiksmīgi saglabāti

Kļūda!

Neizdevās saglabāt datus

Kļūda!

Nezināma servera kļūda